Абонамент за бюлетин
101 Byways. Traveling to Lesser-Known Places in Bulgaria
-10%

101 Byways. Traveling to Lesser-Known Places in Bulgaria

ISBN: 9789542823780
Издател: Сиела
Издадена: 2017
Брой страници: 256
Корица: Мекa
Език: Български
Размери: 14.00x21.00
Корична цена: 25.00 лв. / 12.78 €
Цена: 22.50 лв. / 11.50 €
Вижте книги с подобно съдържание и в следните категории: Спорт и туризъм, Туризъм и пътеводители
Ако обичаш да пътуваш, ако си любопитен да откриваш нови места, ако често избираш страничните пътища, вместо да караш по магистралата, то тази книга е за теб. В нея ще намериш информация за 101 от най-колоритните места в България. За някои си чувал от приятели, други си виждал на снимки в интернет, а трети са ти напълно непознати. Местата в „101 отбивки“ са от последния вид. Повечето от тях не попадат в туристическите справочници – но трябва да бъдат включени в личния ти списък за бягство през уикенда. Планински върхове, пещери, водопади, плодове, вино, мястото с най-хубавата гледка – няма значение, отбивките от магистралата ще те отведат до нещо хубаво. Надяваме се да се срещнем по пътя. Приятно пътуване!

КАКВО ЩЕ ОТКРИЕШ В ПЪТЕВОДИТЕЛЯ:
Ексклузивна селекция на малко известни места в България. Авторски снимки, които предават магията на всяко от местата и очарованието на българската природа. Точни упътвания как да стигнеш до тях, написани от хора, които лично са изминали всеки един от маршрутите. Някои от тези места са диви и затънтени. От личен опит знаем колко сложно може да бъде намирането им без помощта на пътеводител. Информация за други интересни места в радиус от 50 километра, така че да направиш разходката си през уикенда още по-забавна и пълноценна. Фотографски съвети как да направиш красиви снимки на местата, описани в книгата.

КАКВО НЯМА ДА ОТКРИЕШ В ПЪТЕВОДИТЕЛЯ:
Дълги и скучни текстове, копирани от Google и Wikipedia. Объркани или подвеждащи упътвания за маршрути. Крадени снимки с източник „интернет“. Скрити реклами на хотели и ресторанти, защото тази книга е за пътешественици, а не за туристи.

Иван Михалев, Елина Цанкова

Книги, подобни на "101 Byways. Traveling to Lesser-Known Places in Bulgaria"

Златни пикели: Оскарите в алпинизма 1991-2023

Златни пикели: Оскарите в алпинизма 1991-2023

Давид Шамбр, Клод Гардиен

89.00 лв.
45.50 €
Магии, шамани и скъпоценни камъни в Мозамбик
-10%

Магии, шамани и скъпоценни камъни в Мозамбик

Злати Златев

22.50 лв.
11.50 €
Още исторически маршрути София
-10%

Още исторически маршрути София

Здравко Петров

31.68 лв.
16.20 €
Виена - град на мечтите
-10%

Виена - град на мечтите

Моника Чернин

18.00 лв.
9.20 €
Гориво за душата

Гориво за душата

Беър Грилс

27.00 лв.
13.80 €

Други книги от Ivan Mihalev

Коментари за "101 Byways. Traveling to Lesser-Known Places in Bulgaria"
Добави коментар »
 
Полетата, отбелязани със *, са задължителни.
Моля, използвайте кирилица!
Мнения, които нарушават добрия тон, ще бъдат изтривани от администратора.
Име*
E-mail
Антиспам код*   генерирай нов код
Коментар*

Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.разбрах