![]() |
|
|
|
Вижте книги с подобно съдържание и в следните категории: Образование, учебници
Книгата е предназначена за учители по учебните предмети в КОО "Природни науки и екология", студенти от педагогическите специалности, магистри и експерти в сферата на образованието по природните науки.
В първата част най-общо е представено виждане за мотивите и смисъла на промените в образователната система, адресирани най-вече към биологичното образование в средното училище. В сравнителен план е коментирана идеята, вложена в новия учебен план и проблемите, които възникват за образованието по биология. В "Стандартите" и "Учебните програми" е представена концепцията на тези документи, нейната декомпозиция и съдържателна същност за биологичните учебни предмети като материализация на една нова и обща за средното образование теоретична рамка. Книги, подобни на "Стандарти и учебни програми по Биология - начин на употреба"-10%
Втора математическа читанка за 4.–5. класВеселин Златилов, Таня Тонова14.09 лв.
7.20 € -10%
Още математика за 6. класВеселин Златилов, Таня Тонова, Линка Минчева28.80 лв.
14.73 € -10%
Математическа читанка за 4. клас - ново допълнено и преработено изданиеа читанка за 4. класВеселин Златилов, Таня Тонова, Илияна Цветкова, Валерия Панделиева14.09 лв.
7.20 € -10%
Първа математическа читанка за 3.–4. клас – тетрадкаВеселин Златилов6.30 лв.
3.22 € -10%
Тетрадка към Математическо букварче, 2-3 класВеселин Златилов, Ани Гигова, Ралица Кръстева6.17 лв.
3.15 € |