Английската граматика на достъпен език ISBN: 9549119734 Издадена: 2006 Брой страници: 202 Корица: Твърда Език: Български Размери: 15.00x21.50 Корична цена: 5.62 € / 10.99 лв.
Цена: 5.62 € / 10.99 лв. |  Изчерпана |
|
|
Вижте книги с подобно съдържание и в следните категории:
Английски език
Целта на тази книжка е да бъде пътеводител в английския език, който ще можете лесно и бързо да използвате като съветник в граматиката, правилната употреба и пунктоацията.
Съдържанието е разпределено в 25 глави, като всяка една от тях обхваща важен въпрос или проблем. Книжката е направена , така че да може да се използва и като завършен самоучител, който да ви води стъпка по стъпка напред. Освен това тя е и пълен справочник за всекидневна употреба или пунктуация в английския език. Ясните примери и обяснения, които следват всяко правило, показват принципите и употребата на правилния английски език.
Книги, подобни на "Английската граматика на достъпен език"
Други книги от Димитър Георгиев